Par mums

Sia"Vidzemes eļļas" dibināta 2009.gada 27.februārī,Latvijā,Cēsu pilsētā.Tirdzniecības veikals atrodās Cēsīs,bet piegāde tiek veikta pa visu plašo Vidzemi.
Mūsu zināšanas un ilggadējā pieredze ļauj precīzi noteikt konkrētai vajadzībai atbilstošu produktu.
Piedāvājam SHELL,FINKE un TEBOIL eļļas.
 

Royal Dutch/Shell grupa ir viens no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, kas nodarbojas gan ar energoresursu ieguvi, gan piedāvā ļoti plašu naftas ķīmijas produktu klāstu.

Shell smērvielu grupa jeb Shell Lubricants ir globālais smērvielu piegādātājs Nr.1 pasaulē* ar vairāk nekā 70 gadus ilgu inovāciju pieredzi. Daudzi pasaules vadošie auto un iekārtu ražotāji izvēlas Shell produkciju gan sākotnējai rūpnīcas uzpildei, gan tālākām servisa apkopēm. Izcilo smērvielu kvalitāti uzskatāmi apstiprina Shell sadarbība ar Ferrari prestižajās F-1 sacensībās.


Shell produkcija atbilst vismodernākajiem veiktspējas, enerģijas taupīšanas un emisiju kontroles standartiem.
*Kline&Company, Competitive Intelligence for the Global Lubricants Industry, 2008-2018.

 

Finke ir augstas klases Vācijā ražotas eļļas un smērvielas.
Jau kopš 1884.gada Finke Mineralölwerk GmbH izstrādā, ražo un pārdod produkciju, ko Eiropas tirgū pazīst ar kompānijai piederošo Aviaticon zīmolu. Finke ietilpst Hoyer uzņēmumu grupā un piedāvā plašu produktu klāstu kā transportlīdzekļiem, tā rūpniecībai.

Finke darba pamatā ir nepārtraukta produktu attīstība, izmantojot vismodernāko smērvielu ķīmisko analīzi jeb triboloģiju. Tiek rūpīgi pētīts ikviens aspekts mehānismu darbībā un rezultātā radīts ideāli piemērots produkts. Īpašu vietu Finke produktu portfolio ieņem aktuālās, videi draudzīgās bioloģiski sairstošās eļļas. Jaunākās paaudzes tehnika prasa jaunākās tehnoloģijas smērvielas un Finke tās piedāvā!

Vairāk nekā 600 Finke produkti tiek izplatīti ar Aviaticon zīmolu, tai pat laikā kopējais Finke piedāvājums ir daudz lielāks. Viens no uzņēmuma darbības virzieniem ir īpašu produktu izgatavošana individuālajiem klientiem, kuriem nepieciešama specifiska smērviela, šķidrums vai degviela.

 

Teboil ir naftas uzņēmums Somijā, viena no pasaules lielākajām naftas kompānijām , kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu: no naftas ieguves un pārstrādes līdz gatavo produktu ražošanai un piegādei patērētājiem.

Teboil ražo plašu eļļu un smērvielu produktu klāstu ,kas atbilst vismodernākajām ekspluatācijas prasībām un pasaules iekārtu ražotāju specifikācijām.

Teboil pievērš īpašu uzmanību un iegulda milzīgus līdzekļus produktu izpētē un attīstībā, lai izstrādātu visaugstākās kvalitātes produktus saskaņā ar jaunākajām ražošanas tehnoloģijām. Šis darbs tiek veikts ciešā sadarbībā ar pasaulē vadošajām zinātniskajām organizācijām. Ieguldot resursus zinātnē, TEBOIL mērķis ir nepārtraukti kvalitatīvi uzlabot savu produkcijas sortimentu un piedāvāt patērētājiem visaugstākās kvalitātes eļļas un smērvielas.

 

Veikala adrese: Cēsis,Cēsu novads,Jāņa Poruka iela 43

Darba laiks: P,O,T,C,P: 8.00-18.00
Sestdienās: 9.00-14.00
Svētdienās: slēgts

Reģ.Nr. 44103054737
PVN Nr. LV44103054737


Mob.tālr: 28609286
e-mail: andis@vidzemesoils.lv